Shark HD100SAHCA Beauty Non-slip Alligator-style Accessory Clips, 4.72 Inch (Pack of 4), Stone
0 People watching this product now!
Alligator-style accessory clips to assist in styling.
Product Dimensions ‏ : ‎ 4.72 x 0.87 x 1.38 inches; 1.23 ounces
Item model number ‏ : ‎ HD100SAHCA
UPC ‏ : ‎ 622356582629
Manufacturer ‏ : ‎ SharkNinja
ASIN ‏ : ‎ B0B2FKBKMD
Best Sellers Rank: #141,526 in Beauty & Personal Care (See Top 100 in Beauty & Personal Care) #3,631 in Hair Clips